• Stanisław Barełkowski

"Będę tęsknił" - pożegnanie Kuby Modera

Jakub Moder w październiku za rekordowe 11 mln euro został sprzedany angielskiej drużynie Brighton. Kilka dni temu udzielił wywiadu w Lech.tv gdzie przedstawiał historię swojego życia i to w jaki sposób trafił do Lechitów. Dziś jednak zamieścił wzruszający wpis na swoim Instagramie, w którym ostatecznie żegna swój dawny klub i robi to w niezwykle osobisty i poruszający sposób.


Kuba rozpoczął swój wpis od tego, że z Lechem jest związany niemalże całe swoje życie. Określił też że gra przy Bułgarskiej była dla niego wielkim przywilejem.


Gra w tym klubie to było moje marzenie.Od dziecka byłem kibicem Kolejorza i nawet nie wiecie ile znaczył dla mnie każdy mecz w koszulce Lecha.


Następnie zawodnik dziękuje wszystkim, którzy byli związani z jego karierą w Lechu, rozpoczynając od całego sztabu szkoleniowego i pracowników klubu ale także kibicom i przede wszystkim innym piłkarzom.


Będę tęsknił za klubem, za stadionem, za miastem. Przeżyłem tutaj masę pięknych chwil z najlepszymi ludźmi na świecie. To było coś pięknego. Dziękuję za wszystko.


Moder doczekał się tysięcy odpowiedzi od kibiców ale także wielu innych piłkarzy napisało, życząc powodzenia. Napisał także Kamil Jóźwiak, zawodnik Lecha: Jeszcze kiedyś wrócisz/wrócimy.


Przyłączamy się do życzeń Jóźwiaka!6 wyświetleń0 komentarzy

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie