• Redakcja Nowy Poznań

Bezbramkowy remis z Legią

Lech Poznań we wczorajszym meczu z aktualnym liderem Ekstraklasy - Legią, zaprezentował wysoki poziom piłkarski i bliski był zwycięstwa przy Bułgarskiej. Trener tymczasowy Janusz Góra przedstawił zupełnie inny sposób gry, który podobał się kibicom. Na konferencji prasowej zaczął swoje wystąpienie od słów "Czujemy niedosyt, mieliśmy więcej sytuacji bramkowych od przeciwnika".


Trener Góra stwierdził także: Chciałem pochwalić drużynę, że podjęła walkę i stworzyliśmy dla Legii trudne warunki, bo - jeśli się nie mylę - poza tą jedną sytuacją nie miała okazji do zdobycia bramki. Chcieliśmy grać ofensywnie i w niektórych sytuacjach nam się to udawało. Legia też dobrze broniła. Z ogólnego podsumowania mogę dodać, że - po małym niedosycie - bierzemy ten punkt i drużyna pracuje dalej.


Swoją opinię o meczu wyraził także trener Legii Warszawa Czesław Michniewicz, który nie ukrywał niezadowolenia ze swoich zawodników:


Powtórzę to, co mówiłem już w szatni - stać nas na lepszą, bardziej płynną grę, dzisiaj tego momentami brakowało. Zaczęliśmy ten mecz bardzo dobrze, pierwsze piętnaście minut należało do nas, przeważaliśmy, mieliśmy dobre fragmenty, co nie przełożyło się na bramki. Potem starcie się wyrównało, Lech zaczął dochodzić do głosu, stwarzać sobie okazje.7 wyświetleń0 komentarzy

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie

Dolina Lecha