• Redakcja Nowy Poznań

Chcemy pozostać w ekstraklasie - trener Warty Poznań

Podczas konferencji podsumowującej rundę jesienną trener Warty Poznań Piotr Tworek został zapytany czy czuje satysfakcję z tego, że jako jedyny trener wśród beniaminków nie został zmieniony. Odpowiedział na to: Po prostu wykonuję swoją pracę i zamierzam dawać z siebie jak najwięcej.


Trener mówił także o tym jakie są cele na przyszłość:

Chcemy pozostać w ekstraklasie. Może na zewnątrz aż tak bardzo tego nie widać, ale wewnątrz klubu robimy absolutnie wszystko, by ten cel w jak największym spokoju zrealizować.


Warta Poznań na koniec rundy znajduje się na 14. pozycji, zwyciężyła 4 spotkania, zremisowała 1 a przegrała 9. Trener odniósł się do pozycji swojego klubu z optymizmem ale także świadomością, że jeszcze wiele pracy przed nim i jego piłkarzami:


Byliśmy zespołem bezkompromisowym. Zremisowaliśmy tylko jedno spotkanie. Wygraliśmy z rywalami, którzy wydają się tymi głównymi w walce o utrzymanie.Niestety później mieliśmy już sporo problemów. Nie byliśmy w stanie reagować na wydarzenia boiskowe, które tej reakcji wymagały. Przeciwnicy reagowali, a my nie mieliśmy jak tego zrobić. Gdy wiosną wrócą kontuzjowani, powinno się pod tym względem poprawić.źródło : WARTA POZNAŃ

7 wyświetleń0 komentarzy

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie