top of page
  • Zdjęcie autoraRedakcja Nowy Poznań

Co planuje trener Skorża?

Ostatni mecz Lecha Poznań zakończył się porażką 0:1 na rzecz Podbeskidzia. Było to trzecie spotkanie pod wodzą trenera Macieja Skorży, aktualnie jego bilans to dwie porażki i jedno zwycięstwo. Nowy trener prowadzi Kolejorza od dwóch tygodni i jak mówi - Staram się w tym okresie głównie skupiać na aspekcie merytorycznym. Spokojnie przyglądam się zawodnikom i staram się ich poznać, co pomoże mi także w decyzjach dotyczących kolejnego sezonu.


W ciągu dziesięciu dni Lech prowadzony przez trenera Skorżę rozegrał mecze z Rakowem Częstochowa (1:3), Lechią Gdańsk (3:0) oraz Podbeskidziem Bielsko-Biała (0:1). Nikt nie zabroni nam marzyć - mówił na początku swojej pracy przy Bułgarskiej trener Skorża, kiedy był pytany o ratowanie sezonu i ewentualny awans do europejskich pucharów. Teraz na to już nie ma szans. Jakie są aktualne aspiracje klubu? Obecnie Skorża skupia się na "uporządkowaniu" zespołu i zmobilizowaniu zawodników do gry na pełnych obrotach.


Wymagam pełnego zaangażowania, mówiłem już wcześniej, że w Lechu trzeba przekraczać limity. Obserwuję na razie, bo niektórzy nie mają problemów, żeby to robić, a u niektórych wygląda to nieco inaczej. Spokojnie się przyglądam i chcę poznać zawodników, a dopiero później reagować. Dzisiaj graliśmy trzeci mecz po dziesięciu dniach mojej pracy w klubie, to tempo było rzeczywiście mocne jak na początek. Nie miałem na razie czasu na większe modyfikacje, większy wpływ na drużynę.8 wyświetleń0 komentarzy

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie
bottom of page