top of page
  • Zdjęcie autoraRedakcja Nowy Poznań

Czy go poznajesz?

Policjanci z Komisariatu Policji Poznań – Grunwald prowadzą pod nadzorem prokuratury śledztwo w sprawie przestępstwa przeciwko wolności seksualnej. Do zdarzenia doszło 20 grudnia 2021 r. w tramwaju linii numer 11 w Poznaniu. Kamery monitoringu zarejestrowały wizerunek mężczyzny, który może mieć związek z tym przestępstwem. Wszystkich, którzy rozpoznają osobę ze zdjęć, prosimy o kontakt z Policją.


Funkcjonariusze z poznańskiego Grunwaldu prowadzą pod nadzorem Prokuratury Rejonowej Poznań - Grunwald śledztwo w sprawie doprowadzenia kobiety do poddania się innej czynności seksualnej. Do zdarzenia doszło 20 grudnia 2021 r. około godziny 18.30 w tramwaju linii numer 11 w Poznaniu, pomiędzy przystankami tramwajowymi Most Dworcowy, a Głogowska/Hetmańska.


Policjanci zabezpieczyli nagrania z kamer monitoringu, które zarejestrowały mężczyznę. To on może mieć związek z tym zdarzeniem.


Wszystkich, którzy rozpoznają osobę ze zdjęć prosimy o kontakt z policjantami z Komisariatu Policji Poznań – Grunwald, osobiście przy ul. Rycerskiej 2a lub pod całodobowym numerem telefonu 47 77-121-11.


Marta Mróz, Policja Poznań


12 wyświetleń0 komentarzy

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie
bottom of page