• Redakcja Nowy Poznań

Grunwald: kradł kołpaki

Policjanci z Wydziału Ruchu Drogowego KMP w Poznaniu zatrzymali mężczyznę za kradzież kołpaków samochodowych. W trakcie kontroli drogowej okazało się, że jest on poszukiwany przez miejską jednostkę Policji do innych spraw o podobnym charakterze. Ponadto w pojeździe przewoził kradzione elementy. Sprawca usłyszał już trzy zarzuty. Teraz czeka go rozprawa przez sądem.


24 lutego br., policjanci z Wydziału Ruchu Drogowego KMP w Poznaniu pełniąc służbę w rejonie poznańskich Jeżyc zauważyli kierującego toyotą, który nie miał zapiętych pasów bezpieczeństwa. W związku z popełnionym wykroczeniem mundurowi zatrzymali go do kontroli drogowej. Po sprawdzeniu w policyjnych systemach okazało się, że mężczyzna jest poszukiwany przez policjantów z Komisariatu Policji Poznań - Grunwald, jako osoba podejrzewana o dokonanie kradzieży kołpaków samochodowych.


48-latek został natychmiast zatrzymany i doprowadzony do jeżyckiego komisariatu. Ponadto w trakcie sprawdzenia auta policjanci zabezpieczyli w jego pojeździe kilkadziesiąt kołpaków od samochodów różnych marek. Poznaniak usłyszał już trzy zarzuty kradzieży, a za te czyny grozi mu do 5 lat więzienia.


Marta Mróz, Policja Poznań


9 wyświetleń0 komentarzy

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie