top of page
  • Zdjęcie autoraRedakcja Nowy Poznań

Iluminacja świąteczna już świeci

Wykonawcą świątecznych ozdób od ponad 3 lat jest Enea Oświetlenie. Firma, wchodząca w skład Grupy Enea, w ramach umowy z Miastem, co roku wiesza na poznańskich ulicach ponad 1000 elementów dekoracji. W tym sezonie spółka zdecydowała się wzbogacić iluminacje, montując dodatkowo sto trzydzieści nowych ozdób.


- Bardzo się cieszę, że jako firma mocno związana z Poznaniem, mogliśmy w tym roku rozświetlić miasto. W tym nietypowym roku, przepełnionym troską o bezpieczeństwo i zdrowie najbliższych, cieszmy oczy tym, co nas otacza i poczujmy atmosferę Świąt Bożego Narodzenia - mówi Paweł Szczeszek, prezes Enei. - Nasze świetlne dekoracje wykorzystują najnowsze rozwiązania technologiczne, są energooszczędne i zdobią miasto nie tylko po zmroku - dodaje Paweł Szczeszek.


W tym sezonie świątecznym, dzięki spółce, na ulicach Poznania pojawiły się dodatkowe elementy iluminacji. Na pl. A. Mickiewicza stanęła m.in. dziesięciometrowa choinka oraz świetlne przestrzenne ozdoby świąteczne. Na ul. Św. Marcin z kolei ustawiono świetlny tunel, ławkę oraz inne elementy, jak bombki czy prezenty. Dodatkowe dekoracje zamontowano na lampach przy pl. Wolności oraz ulicach: Św. Marcin, 27 Grudnia, Solnej i Małe Garbary. Iluminacje można już podziwiać.


2 wyświetlenia0 komentarzy

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie
bottom of page