• Redakcja Nowy Poznań

Jaśkowiak wspiera celebrytów

W polskich mediach wrze po odkryciu faktu szczepień poza kolejnością z udziałem znanych postaci, m.in. Krystyny Jandy, Marii Seweryn, Edwarda Miszaczaka i Wiktora Zborowskiego. Reporterzy Polsatu ustalili, że nie było żadnej akcji, która miała służyć promocji szczepień, w ramach której aktorzy przyjęli szczepionki. Był to ewidentny akt egoizmu i braku solidarności społecznej celebrytów, którego współwinni są zapewne organizatorzy procesu szczepień. Wielu publicystów potępiło ten akt, począwszy od redaktorów TVN, po dziennikarzy TVP. Ze zgodnego chóru, kontrowersyjną wypowiedzią wyłamał się prezydent Jacek Jaśkowiak, który poparł celebrytów w ich krytykowanym akcie. Oto budząca emocje wypowiedź prezydenta miasta:

"Uważam, że artyści są naszym dobrem narodowym. Dajemy im ordery, robimy sobie z nimi zdjęcia, dokonujemy wpisów na Facebooku. A może warto o nich zadbać bardziej konkretnie, póki żyją? Gdyby to ode mnie zależało, w pierwszej kolejności zaszczepiłbym honorowych obywateli Miasta Poznania, w tym Agnieszkę Duczmal, czy Andrzeja Wituskiego. Naród powinien dbać o swoje elity. W Polsce, gdzie władza, mentalnie tkwiąca w socjalizmie, systemowo je niszczy, wciąż mamy z tym problem".

Czy uważacie, że to słuszne stwierdzenie..? Załączamy komentarz Piotra Barełkowskiego na temat ostatniej afery ze szczepieniami:58 wyświetleń0 komentarzy

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie