top of page
  • Zdjęcie autoraRedakcja Nowy Poznań

Jakie są plany nowego trenera?

Po niemal sześciu latach przerwy na ławce trenerskiej Lecha Poznań znów zasiądzie trener Maciej Skorża, który razem z zespołem Kolejorza w sezonie 2014/15 wywalczył mistrzostwo Polski. Jaki ma plan na zespół nowy - "stary" trener?


Od poniedziałku nowym szkoleniowcem Kolejorza został oficjalnie Maciej Skorża. We wtorek poprowadzi pierwsze zajęcia z zespołem, a później weźmie udział w specjalnej konferencji prasowej, na której odpowie na pytania mediów. Fani niebiesko-białych najpierw będą mogli zobaczyć blisko półgodzinną transmisję z zajęć (start o godzinie 11), a później szkoleniowiec Lecha spotka się z dziennikarzami na konferencji prasowej (godzina 16). Wówczas dowiemy się szczegółów, dotyczących planu reform, które niewątpliwe przeprowadzi nowy trener.


Na początku dzisiejszej rozmowy na kanale Lech Tv Maciej Skorża zapewnia, że praca w Lechu jest dla niego wielkim przywilejem oraz że "Lechowi się nie odmawia" - czy jest to wyraz kurtuazji czy realnego odczucia trenera? Opinię zostawiamy państwu. Poniżej cała rozmowa z trenerem Skorżą.10 wyświetleń0 komentarzy

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie
bottom of page