• Redakcja Nowy Poznań

Koronaparty w Gostyniu

Przebywająca w jednej z hal produkcyjnych, kilkunastoosobowa grupa osób, jeszcze przed rozpoczęciem pracy postanowiła urządzić "wieczór panieński" swojej koleżance ze zmiany. Był tort z penisem, welon, balony i diabelskie rogi.... Nie zabrakło tańców, kółeczek i głośnej muzyki disco polo. Na nagraniach jakie wyciekły do sieci widać, że wszyscy doskonale bawią się, nie zważając na obowiązujące przepisy.


Zdaniem szefa gostyńskiego sanepidu Michała Ostrowskiego takie zachowanie jest niedopuszczalnie, ponieważ może być źródłem potencjalnych zakażeń. Wyciągnięto też srogie konsekwencje wobec wszystkich biorących udział w „zakładowym korona-party.” Dyscyplinarnie zwolnienie otrzymała osoba pełniąca obowiązki brygadzisty, a z pozostałymi pracownikami, biorącymi udział w panieńskim wieczorze rozwiązano umowy o pracę. Dodatkowo wszyscy obserwatorzy i gapie, nie mający w tym czasie założonych maseczek zostali pozbawieni dniówek.


Po kilku dniach od tego bezprecedensowego wydarzenia, do którego miało dojść 11 kwietnia ok godz. 22., do sieci trafiły przerobione filmiki inspirowane zabawą podczas nocnej zmiany. Internauci bez krzty litości drwią z jej uczestników, nie zakrywając przy tym logotypów firmy, co pewnością podważa jej ugruntowany wizerunek w Polsce i na świecie. Czy kara jaką ponieśli pracownicy za udział zakładowym wieczorze panieńskim była adekwatna do popełnionego czynu? Za gostyn24.pl


23 wyświetlenia0 komentarzy

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie

Koniec nauki