top of page
  • Zdjęcie autoraRedakcja Nowy Poznań

Kradną katalizatory!

Policyjni wywiadowcy zatrzymali na gorącym uczynku mężczyznę, który ukradł katalizator z pojazdu. Wszystko działo się na parkingu niestrzeżonym w rejonie poznańskiej Wildy. Sprawca usłyszał już zarzut, a za ten czyn grozi mu do 5 lat więzienia.


Niespełna trzy tygodnie temu policjanci z Komisariatu Policji Poznań - Północ zatrzymali dwie osoby, które próbowały ukraść katalizator. Tym razem złodzieja takiego własnie elementu układu wydechowego na poznańskiej Wildzie zatrzymali policyjni wywiadowcy - funkcjonariusze z Wydziału Sztab Policji Komendy Miejskiej Policji w Poznaniu.


5 stycznia br. późnym wieczorem mundurowi otrzymali zgłoszenie od zaniepokojonego mieszkańca o tym, że podejrzanie zachowujący się człowiek obserwuje pojazdy zaparkowane na parkingu niestrzeżonym przy ul. Opolskiej w Poznaniu. Słysząc to, policjanci natychmiast pojechali we wskazane miejsce. Tam, zauważyli mężczyznę, który na ich widok zaczął uciekać. Po krótkim pościgu został on zatrzymany.


Okazało się, że chwilę wcześniej dokonał kradzieży katalizatora z pojazdu marki Renault. Jak ustalili funkcjonariusze sprawca nie działał sam. Pozostałe osoby, który pomagały mu w tym przestępczym procederze są nadal poszukiwane.


28-latek usłyszał już zarzuty kradzieży. Za ten czyn grozi mu do 5 lat więzienia. Na ujęciu poniżej zarejestrowano kradzież katalizatora w Legionowie.


Marta Mróz, Policja Poznań


28 wyświetleń0 komentarzy

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie
bottom of page