top of page
  • Zdjęcie autoraRedakcja Nowy Poznań

Lech - ligowy średniak

W sobotę 3.04 odbędzie się mecz Lecha Poznań z Cracovią o godzinie 20.00. Trwa już drugi tydzień marcowej przerwy na kadrę narodową, w weekend Lech powraca do zmagań ligowych. Przed Kolejorzem łącznie 44 dni rywalizacji - potrwają do 16 maja.


Zarząd klubu informuje, że zawodnicy są maksymalnie skupieni na zwycięstwie, jednak czy są jeszcze kibice Lecha, w których znalazłyby się jakiekolwiek emocje w związku z najbliższym meczem? Ósmemu obecnie Kolejorzowi nic nie grozi, jest zwykłym szarym ligowym średniakiem bez perspektyw, który o nic już nie walczy. Za trenera Dariusza Żurawia nikt w szatni nie będzie umierał, prędzej czy później zarząd, który nie ma pomysłu na zmiany w klubie w końcu będzie musiał dla spokoju zatrudnić kogoś innego na jego stanowisku.


Przed Lechem Poznań łącznie 4 wyjazdy, 4 mecze przy Bułgarskiej i parę starć z drużynami walczącymi o coś konkretnego, które w końcówce sezonu 2020/2021 mają swoje cele sportowe. Czy zespół ze stolicy Wielkopolski coś zmieni w swoim funkcjonowaniu i awansuje ponad średnią ligową?6 wyświetleń0 komentarzy

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie
bottom of page