top of page
  • Zdjęcie autoraRedakcja Nowy Poznań

Lech w trudnej sytuacji

Lech Poznań aktualnie znajduje się na 11. miejscu w tabeli Ekstraklasy z bilansem czterech zwycięstw, siedmiu remisów i pięciu porażek. Po ostatnim bezbramkowym remisie z Zagłębiem Lubin niezadowolenie kibiców narasta i pojawiają się coraz częściej pytania do trenera Dariusza Żurawia kiedy nadejdzie lepsza sytuacja w klubie.


Już jutro 11.02 Lech zmierzy się z Radomiakiem Radom w meczu 1/8 finału Pucharu Polski. W konferencji przedmeczowej trener Żuraw zapewniał, że jego zespół wyjdzie na prostą i przezwycięży gorszy okres.


Nie jestem człowiekiem, który chowa głowę w piasek, kiedy nie idzie. Jesteśmy w trudnym momencie i trudno, żebym tryskał optymizmem. Sytuacja nie jest taka, jakbyśmy sobie życzyli. Musimy pracować, bo jestem przekonany, że wyjdziemy na prostą. To jest cel, jaki sobie stawiamy - zapewniał trener.


Istnieją także obawy o stan pogodowy podczas jutrzejszego meczu i nie brak opinii, że ze względu na -10 stopni i silne opady śniegu mecz może nie dojść do skutku. Tak wypowiadał się o tym trener Lechitów.


Mamy duże obawy, bo sprawdzamy pogodę i wiemy, że warunki mają być bardzo trudne. Wsiadamy do autokaru, jedziemy i dopóki nie ma decyzji, że meczu nie ma, to przygotowujemy się normalnie.16 wyświetleń0 komentarzy

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie
bottom of page