top of page
  • Zdjęcie autoraRedakcja Nowy Poznań

Nowy trener rezerw!

Artur Węska zostanie od nowego roku trenerem drugiej drużyny Kolejorza. 31-letni szkoleniowiec zastąpi na tym stanowisku Rafała Ulatowskiego, który w dalszym ciągu pozostanie dyrektorem szkolenia Akademii Lecha Poznań. Swoją pracę trenerską Węska rozpoczął w Zniczu Pruszków w 2016 roku i oprócz rozdziałów w Pogoni Siedlce oraz Radomiaku to właśnie z tym miejscem był związany aż do końcówki tej jesieni. Do czerwca tego roku pełnił rolę asystenta trenerów tych ekip, a w Pruszkowie wchodził w skład sztabów m.in. Dariusza Kubickiego, Andrzeja Prawdy oraz przede wszystkim obecnego szkoleniowca Kolejorza, Dariusza Żurawia. Przez ostatnie sześć miesięcy już sam objął pruszkowian, z którymi najpierw wywalczył w bardzo trudnych okolicznościach utrzymanie w drugiej lidze, a następnie doprowadził ich na koniec rundy do szesnastej pozycji w stawce.

Teraz już 31-latek liczy na swój dalszy rozwój w Lechu Poznań i to właśnie było jego największą motywacją przy podjęciu pracy w klubie ze stolicy Wielkopolski.


Kiedy dostałem telefon z Lecha, praktycznie się nie zastanawiałem, decyzję podjąłem od razu. Filozofia panująca w tym klubie jest mi bliska. Trafiam do miejsca, w którym czekają mnie nowe wyzwania i wiele celów do zrealizowania.
5 wyświetleń0 komentarzy

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie
bottom of page