top of page
  • Zdjęcie autoraRedakcja Nowy Poznań

Okradła drogerię w Tarnowie

Policjanci z Tarnowa Podgórnego zatrzymali kobietę za kradzież artykułów drogeryjnych. Sprawczyni została zauważona i ujęta na gorącym uczynku przez pracownika sklepu. Mundurowi prowadzący sprawę ustalili, że miała ona związek również z innymi podobnymi przestępstwami.


19 kwietnia policjanci z Tarnowa Podgórnego otrzymali wezwanie do miejscowej drogerii. Na miejscu okazało się, że kobieta próbowała ukraść markowe perfumy, jednak została zauważona i ujęta na gorącym uczynku przez pracownika sklepu. Towar, który przywłaszczyła został odzyskany, a 41-latka została zatrzymana przez mundurowych.


Policjanci zajmujący się sprawą ustalili, że miała ona związek również z innymi kradzieżami w tej drogerii. W czasie dwóch tygodni dokonała kilku kradzieży perfum, kosmetyków do makijażu oraz zabawek o łącznej wartości blisko 2 tys. złotych.


41-latka usłyszała już zarzuty kradzieży. Podejrzana jest o dokonanie pięciu przestępstw. Funkcjonariusze zaznaczają jednak, że na tym nie koniec jest sprawy, ponieważ zarzutów wobec kobiety może być więcej.


Marta Mróz, Policja Poznań


537 wyświetleń0 komentarzy

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie
bottom of page