top of page
  • Stanisław Barełkowski

Orszak Trzech Króli ONLINE

Święto Objawienia Pańskiego czyli potocznie Święto Trzech Króli w tym roku odbędzie się w wyjątkowej formie. Jak wszystkie inne masowe wydarzenia Orszak nie odbędzie się w plenerze, jednak mimo to organizatorzy zadbali, by tradycji stało się zadość i zorganizowali całe wydarzenie w zdalnej formule.


Jak informują organizatorzy:


Transmisja wydarzenia rozpocznie się o godz. 12:00. Wcześniej, o godz. 11:00 będziemy mieli możliwość uczestniczenia we Mszy Świętej, odprawionej w kościele pw. św. Franciszka Serafickiego przy pl. Bernardyńskim w Poznaniu.


wydarzenie będzie dostępne dla uczestników wyłącznie w formie online, za pośrednictwem transmisji na YT: https://www.youtube.com/channel/UCCCjgjiAL9Dli-aIWkpxXGg?app=desktop&fbclid=IwAR3yqTqN1NxvO3rg4DhmQxH44jQ0g15hEH3O6lKEZsTlRbU-GH8l-B8H8mY

Będzie także transmisja na facebooku: https://www.facebook.com/OrszakTrzechKroliPoznan

Oraz transmisja na TVP3.


Organizatorzy Orszaku jak co roku organizują także zbiórkę na cel charytatywny, w tym roku jest to wsparcie szkół muzycznych w Boliwii, gdzie setki młodych muzyków uczą się gry na instrumentach muzycznych, śpiewają w chórze, uczestniczą w liturgii lokalnego kościoła.

Na oficjalnej stronie Orszaku można znaleźć szczegółowe informacje i wesprzeć dzieci z Boliwii.


Nagranie z poprzedniego roku.

11 wyświetleń0 komentarzy

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie
bottom of page