top of page
  • Zdjęcie autoraRedakcja Nowy Poznań

Ostrowsko-kaliska wymiana łupów

Prezydent Ostrowa Beata Klimek w kaliskiej spółce wodociągowej, sekretarz Kalisza Marcin Cieloszyk w spółce MZO w Ostrowie. Jak informuje radny Jakub Paduch, w obu przypadkach w radach nadzorczych specjalnie dla samorządowców utworzono dodatkowe stanowiska.


Wczoraj na łamach portalu Kuriera Ostrowskiego informowaliśmy o dodatkowym stanowisku dla prezydent Ostrowa w Przedsiębiorstwie Wodociągów i Kanalizacji w Kaliszu, o czym poinformował radny KO Dariusz Grodziński. Okazuje się, że dodatkowe stanowisko dla samorządowca utworzono również w ostrowskiej spółce komunalnej. W Miejskim Zakładzie Oczyszczania w radzie nadzorczej zasiadł sekretarz Kalisza Marcin Cieloszyk.


-Prezydent Ostrowa Wielkopolskiego Beata Klimek została w grudniu dodatkowym członkiem Rady Nadzorczej kaliskich wodociągów. Tymczasem okazuje się, że w tym miesiącu Marcin Cieloszyk, Sekretarz Miasta Kalisza został dodatkowym członkiem Rady Nadzorczej MZO, ostrowskiej spółki śmieciowej -informuje radny Koalicji Obywatelskiej Jakub Paduch. – Cóż za przypadek. Ponowię tylko pytanie, na które władze miasta nie potrafiły mi odpowiedzieć przy ostatniej podwyżce opłaty za śmieci. Czy koszt funkcjonowania spółki, w tym koszt utrzymania 4-osobowej Rady Nadzorczej, jest elementem kosztu odbioru przez spółkę odpadów „Budujemy miasto dobre dla ludzi.” Przynajmniej wiemy których – komentuje radny. Więcej na kurierostrowski.pl


15 wyświetleń0 komentarzy

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie
bottom of page