top of page
  • Zdjęcie autoraRedakcja Nowy Poznań

Podejrzani o oszustwo

Policjanci z Komisariatu Policji Poznań – Nowe Miasto prowadzą dochodzenie w sprawie oszustwa. Do zdarzenia doszło 23 października 2021 r. w Poznaniu. Związek z tą sprawą mogą mieć dwaj mężczyźni, których wizerunki zarejestrowały kamery monitoringu. Rozpoznajesz ich? Skontaktuj się z policjantami!


Funkcjonariusze z Komisariatu Policji Poznań – Nowe Miasto prowadzą dochodzenie w sprawie oszustwa do którego doszło 21 października 2021 r. Jak ustalili policjanci, sprawca pod pretekstem zakupu towaru na portalu aukcyjnym, uzyskał nieuprawiony dostęp do rachunku bankowego pokrzywdzonej za pomocą linku umożliwiającego zdalne kierowanie komputerem.


Dwa dni po zdarzeniu pieniądze zostały wypłacone w jednym z bankomatów na terenie Gdyni. Kamery monitoringu zarejestrowały tam wizerunki dwóch mężczyzn, którzy mogą mieć związek z tym przestępstwem.


Wszystkich, którzy rozpoznają osoby ze zdjęć, bądź mają jakiekolwiek informacje na temat tego zdarzenia, prosimy o kontakt z policjantami z Komisariatu Policji Poznań – Nowe Miasto pod całodobowym numerem telefonu 47 77 123-11/12 lub 112.


Marta Mróz, Policja Poznań


18 wyświetleń0 komentarzy

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie
bottom of page