top of page
  • Zdjęcie autoraRedakcja Nowy Poznań

"Pokazaliśmy swoją dojrzałość"

Wczorajszy mecz Lecha z Rangers zakończył się wynikiem 0:2, tym samym ostatecznie kończy on przygodę poznaniaków z Ligą Europy. Trener drużyny z Glasgow po dobrze zagranym meczu przez jego zawodników wypowiadał się pewnie:

Dziś pokazaliśmy swoją dojrzałość i słusznie zdobyliśmy komplet punktów. Graliśmy agresywnie, często odbieraliśmy Lechowi piłki. To nie jest jeszcze dobry moment, żeby zestawiać nas na tle innych uznanych europejskich klubów. Radzimy sobie dobrze, ale przed nami jeszcze dużo pracy.


Zaś trener Lecha Poznań Dariusz Żuraw po meczu mówił tak: Gratuluję Rangersom zwycięstwa i awansu do kolejnej rundy. Chcieliśmy dobrze pożegnać się z Ligą Europy, ale niestety się nie udało. W zasadzie poza kilkoma sytuacjami na początku meczu, których nie wykorzystaliśmy, to rywale dominowali na boisku, a po strzeleniu gola kontrolowali spotkanie.


Lechici obiecują że w przyszłym roku zrobią wszystko, by znowu trafić do Ligi Europy, jednak czy jest na to realna szansa, patrząc na tabelę ekstraklasy i bardzo złym zaprezentowaniu się w tym roku?


2 wyświetlenia0 komentarzy

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie
bottom of page