top of page
  • Redakcja Nowy Poznań

Policja szuka bestii

Policjanci z Komisariatu Policji Poznań - Nowe Miasto prowadzą postępowanie w sprawie znęcania się nad zwierzęciem. Do zdarzenia doszło w lipcu br. Osoba postronna zauważyła zakopanego w ziemi psa. Zwierzę musiało zostać uśpione, a policjanci poszukują właściciela czworonoga, którego zdjęcie publikujemy. Wszystkich, którzy mają jakiekolwiek informacje na temat tego zdarzenia prosimy o kontakt z policjantami.


Policjanci z Komisariatu Policji Poznań - Nowe Miasto prowadzą postępowanie przygotowawcze w sprawie znęcania się nad zwierzęciem. 15 lipca br. osoba postronna, która spacerowała na terenach zielonych przy ul. Franowo w Poznaniu, zauważyła zakopanego w ziemi psa i powiadomiła odpowiednie służby. Zwierzę musiało zostać uśpione, a policjanci poszukują właściciela psa, którego zdjęcie publikujemy.


Jak wynika ze zgromadzonego przez śledczych materiału związek z tą sprawą może mieć młoda kobieta w wieku około 18 lat, 160 cm wzrostu, szczupłej budowy ciała i długich, prostych blond włosach z grzywką na czole. Kobieta kilka dni wcześniej widziana była w tym rejonie trzymając psa na smyczy.


Wszystkich, którzy wiedzą kim jest ta osoba lub mają jakiekolwiek informacje na ten temat prosimy o kontakt z policjantami z Komisariatu Policji Poznań - Nowe Miasto pod numerem tel. 47 77 123 26 lub 47 77 123 11/12.


mł. asp. Marta Mróz


20 wyświetleń0 komentarzy

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie
bottom of page