• Redakcja Nowy Poznań

Policja szuka oszusta

Policjanci z Komisariatu Policji Poznań – Jeżyce zajmują się sprawą niekorzystnego rozporządzenia mieniem. Do zdarzenia doszło 18 lutego br. w Poznaniu. Wszystkich, którzy rozpoznają osobę ze zdjęć prosimy o kontakt z Policją.


Funkcjonariusze z Komisariatu Policji Poznań – Jeżyce prowadzą postępowanie w sprawie oszustwa. Sprawca wprowadził w błąd najemcę i posłużył się dowodem osobistym oraz tożsamością innej osoby i zawarł umowę najmu lokalu przy ul. Żurawia w Poznaniu. Ponadto ten sam mężczyzna podejrzewany jest o to, że posłużył się dokumentem tożsamości innej osoby i zawarł umowy na wypożyczenie sprzętu budowalnego. Może mieć on związek również z innymi przestępstwami o podobnym charakterze, m.in. przywłaszczenia odkurzacza przemysłowego oraz myjki ciśnieniowej do którego doszło na terenie Kościana.


Dodatkowo z informacji uzyskanych przez policjantów wynika, że podejrzewany o te czyny mężczyzna, mógł dokonać przestępstw o poodbnym charaterze na terenie całego kraju.


Wszystkich, którzy rozpoznają osobę na zdjęciach lub były świadkami tych zdarzeń, prosimy o kontakt z policjantami z Komisariatu Policji Poznań – Jeżyce pod numerem telefonu 47 77 122 11/12, 112 lub mailowo dyzurny.poznan-jezyce@po.policja.gov.pl. Zapewniamy anonimowość!


Marta Mróz, Policja Poznań


17 wyświetleń0 komentarzy

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie