top of page
  • Zdjęcie autoraRedakcja Nowy Poznań

Poszukiwany złodziej

Policjanci z Lubonia prowadzą postępowanie przygotowawcze w sprawie kradzieży z włamaniem do konta bankowego. Do zdarzenia doszło w okresie od października do listopada 2020 r. Wszystkich, którzy rozpoznają osobę ze zdjęć prosimy o kontakt z Policją.

Funkcjonariusze z Komisariatu Policji w Luboniu pod nadzorem Prokuratury Rejonowej Poznań - Wilda prowadzą postępowanie przygotowawcze w sprawie włamania do konta bankowego i dokonania 64 wypłat za pomocą karty bankomatowej na łączną kwotę kilkudziesięciu tysięcy złotych. Do zdarzenia doszło w okresie od 27 października do 7 listopada 2020 r.


Sprawca posługując się kartą płatniczą dokonał wypłaty gotówki w różnych miejscach na terenie Lubonia oraz Poznania. Osoba, której wizerunek został opublikownay może mieć związek z tym przestępstwem.


Wszystkich, którzy rozpoznają mężczyznę ze zdjęć, bądź posiadają jakąkolwiek wiedzę na temat tego zdarzenia, prosimy o kontakt z policjantami z Komisariatu Policji w Luboniu pod numerami telefonów 47 77 149 00 lub 112.


Marta Mróz


15 wyświetleń0 komentarzy

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie
bottom of page