top of page
  • Zdjęcie autoraRedakcja Nowy Poznań

Potrącił i zbiegł

Policjanci poszukują świadków wypadku drogowego oraz osoby, która brała w nim udział. Do zdarzenia doszło 6 grudnia 2022 r. w Poznaniu. Mężczyzna został potrącony przez samochód, a kierowca oddalił się z miejsca zdarzenia. W wyniku tego zdarzenia pieszy został ranny.


Policjanci z Wydziału Dochodzeniowo-Śledczego Komendy Miejskiej Policji w Poznaniu prowadzą postępowanie w sprawie wypadku drogowego. Do zdarzenia doszło 6 grudnia 2022 r. ok godz. 15.30 na przejściu dla pieszych u zbiegu ulic Aleja Praw Kobiet, a Sarmacka w Poznaniu. Kierujący szarym samochodem marki Toyota Auris potrącił pieszego przechodzącego przez przejście dla pieszych z prawej na lewą stronę. Po tym zdarzeniu kierowca zatrzymał samochód i pomógł przeprowadzić pokrzywdzonego na przystanek, a następnie oddalił się z miejsca wypadku w kierunku ul. Naramowickiej. W wyniku tego zdarzenia pieszy doznał obrażeń ciała.


Policjanci zabezpieczyli nagrania z kamer monitoringu, które nie zarejestrowały tablic rejestracyjnych samochodu osobowego. Osoby, które były świadkami wypadku lub posiadają istotne informacje z nim związane oraz osobę, która brała w nim udział prosimy o kontakt telefoniczny z Wydziałem Dochodzeniowo-Śledczym KMP w Poznaniu – pod nr tel. 47 77-130-90, 47-77-136-15 w godz. 7:00 - 15:00 lub 47 77-156-13, 112 – czynny całą dobę.


sierż. szt. Łukasz Paterski


38 wyświetleń0 komentarzy

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie
bottom of page