top of page
  • Zdjęcie autoraRedakcja Nowy Poznań

"Powinniśmy teraz się schować"

Sobotni mecz Lecha Poznań z Jagiellonią Białystok zakończył się wynikiem 2:3. Po niezwykle wyrównanym meczu zwycięską bramkę zdobył w 87. minucie Bartłomiej Wdowik. Piłkarze i kibice nie kryją złości z ostatecznego wyniku meczu, również trener Dariusz Żuraw na konferencji po meczu wypowiadał się w gorzkich słowach.


Trudno znaleźć słowa, żeby opisać to, co się wydarzyło. Mieliśmy sytuację na 3:1, nie wykorzystaliśmy jej i niestety potem zdarzyło się coś, co trudno opisać, bo przegraliśmy. To boli, zabrakło nam charakteru, żeby wybiegać mecz.


W podobnym tonie wypowiadał się Bartosz Salamon (obrońca Lecha): My powinniśmy teraz się schować, ciężko pracować, a później wygrać kolejne spotkania i lepiej grać. Nie miało prawa się stać dzisiaj to, co się stało.


Bo kolejnej porażce powracają pytania o prawodopodobną zmianę trenera Kolejorza, jednak zarząd klubu wciąż nie podjął jednoznacznej decyzji w tej sprawie. Kolejny mecz Poznaniaków odbędzie się 3.04 z Cracovią o godzinie 20.00.8 wyświetleń0 komentarzy

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie
bottom of page