• Redakcja Nowy Poznań

Puchar Polski - z kim zagra Lech w 1/8 finału?

W dniu dzisiejszym 20 stycznia Polski Związek Piłki Nożnej w porozumieniu z telewizją Polsat mającą prawa do pokazywania spotkań o krajowy puchar ustalił szczegółowy plan 1/8 finału piłkarskiego Pucharu Polski sezonu 2020/2021.


1/8 finału zwykle odbywała się jesienią, w tym sezonie wyjątkowo III runda Pucharu Polski zostanie rozegrana już w pierwszej połowie lutego. Ta faza potrwa od 9 do 16 lutego. Lech Poznań swój wyjazdowy mecz z I-ligowym Radomiakiem Radom rozegra w czwartek, 11 lutego, o godzinie 20:30. Pojedynek będzie transmitowany przez Polsat Sport.


Zawodnicy trenera Dariusza Żurawia we wcześniejszych rundach Fortuna Pucharu Polski trafiali kolejno na pierwszoligową Odrę Opole (3:1) oraz drugoligowy Znicz Pruszków (3:2). Tym razem, w 1/8 finału krajowych rozgrywek los skrzyżował Kolejorza z Radomiakiem Radom. Zespół z Mazowsza występuje na zapleczu ekstraklasy i obecnie plasuje się na 4. miejscu w tabeli, które gwarantuje udział w barażach do gry w najwyższej klasie rozgrywkowej w kraju.


fot. Przemysław Szyszka

źródło: kkslech.com
8 wyświetleń0 komentarzy

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie