top of page
  • Zdjęcie autoraRedakcja Nowy Poznań

Rozbój na Wildzie

Policjanci z Komisariatu Policji Poznań – Wilda prowadzą dochodzenie w sprawie rozboju. Związek z tym przestępstwem może mieć osoba, której wizerunek został opublikowany. Wszystkich, którzy rozpoznają mężczyznę z portretu pamięciowego prosimy o kontakt z policjantami. Funkcjonariusze z Komisariatu Policji Poznań – Wilda prowadzą dochodzenie w sprawie rozboju. Do zdarzenia doszło 18 maja 2021 r. około godziny 3.00, na parkingu galerii przy ulicy Matyi w Poznaniu. Tam, nieznany mężczyzna kopnął w złamaną rękę 56-latka, czym doprowadził go do stanu bezbronności, a następnie zabrał jego telefon.


Mężczyzna, który może mieć związek z tym zdarzeniem ma około 30 lat, 170 cm wzrostu i jest postawnej budowy ciała. W dniu zdarzenia ubrany był w jasny sweter, jasne spodnie, sportowe buty, a przez ramię miał przewieszoną czarną saszetkę.


Policjanci z Laboratorium Kryminalistycznego KWP w Poznaniu sporządzili portret pamięciowy podejrzewanego. Wszystkie osoby, które rozpoznają mężczyznę prosimy o kontakt z policjantami z Komisariatu Policji Poznań - Wilda pod numerem tel. 47 77 125-11 lub 12, 47 77 125-47 lub 112 – czynnym całą dobę lub mailowo na adres: dyzurny.poznan-wilda@po.policja.gov.pl.


Marta Mróz


27 wyświetleń0 komentarzy

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie
bottom of page