top of page
  • Zdjęcie autoraRedakcja Nowy Poznań

Rozpoznajesz graficiarzy?

Policjanci z Komisariatu Policji Poznań - Stare Miasto w Poznaniu prowadzą postępowanie w sprawie naniesienia na ścianach budynków różnych napisów. Do zdarzeń doszło 9 i 10 grudnia 2021 r. w rejonie Starego Miasta w Poznaniu. Kamery monitoringu zarejestrowały wizerunki dwóch osób, które mogą mieć związek z tymi sprawami. Rozpoznajesz ich? Skontaktuj się z policjantami!


Policjanci z Komisariatu Policji na Starym Mieście zajmują się sprawą naniesienia różnorodnych napisów, na ścianach kilkunastu budynków w mieście. Zdarzenia miały miejsce 9 oraz 10 grudnia 2021 r. w godzinach nocnych. Funkcjonariusze zajmujący się sprawą ustalili, że szablonowe napisy zostały zrobione na budynkach sądu, szkoły, sklepu ogólnospożywczego oraz murach kilkunastu lokali mieszkalnych.


Policjanci zabezpieczyli nagrania z kamer monitoringu, które zarejestrowały wizerunki dwóch osób, mogących mieć związek ze sprawą.


Jedną z tych osób, jest prawdopodobnie kobieta, szczupłej budowy ciała, ubrana w czarną zimową czapkę, czarną kurtkę z kapturem, czarne spodnie i sportowe ciemne buty z trzema białymi paskami po bokach. W dniu zdarzenia, w ręku trzyma jasną siatkę lub torbę. Druga podejrzewana osoba jest również szczupłej budowy ciała - ubrana na czarno z kapturem na głowie.


Każdego, kto rozpoznaje osoby ze zdjęć lub posiada istotne informacje mogące przyczynić się do ustalenia ich tożsamości - prosimy o kontakt z policjantami ze Starego Miasta pod numerem telefonu 47 77 124 30 (prowadzący sprawę) lub telefonem czynnym całą dobę - 47 77 124-11/12 – dyżurnym komisariatu.


Marta Mróz, Policja Poznań11 wyświetleń0 komentarzy

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie
bottom of page