top of page
  • Zdjęcie autoraRedakcja Nowy Poznań

Rozpoznajesz sprawców?

Policjanci z Komisariatu Policji Poznań Stare Miasto od kilku dni zajmują się sprawą brutalnego pobicia mężczyzny. Do zdarzenia doszło 16 stycznia br. nad ranem przy ul. Aleje Niepodległości w Poznaniu. W związku z tym, że dotychczasowe działania policjantów nie pozwoliły na ustalenie sprawcy, podjęto decyzję o rozpowszechnieniu jego wizerunku. Ponadto publikujemy wizerunki osób, które mogą mieć informacje na temat tego tragicznego zdarzenia i znać napastnika. Wszystkich, którzy rozpoznają osoby ze zdjęć lub mają wiedzę na temat tego zdarzenia prosimy o kontakt z policjantami.


Policjanci z Komisariatu Policji Poznań Stare Miasto poszukują sprawcy ciężkiego uszkodzenia ciała. Do przestępstwa doszło 16 stycznia br. Mundurowi zabezpieczyli i przeanalizowali nagrania z kilku kamer monitoringów.


Na ich podstawie, funkcjonariusze ustalili przebieg zdarzenia. Jak wynika z relacji policjantów, do pobicia doszło około godz. 4.30 na skrzyżowaniu Aleje Niepodległości, a Św. Barbary w Poznaniu. Na ulicy, do pokrzywdzonego podszedł mężczyzna i po krótkiej rozmowie napastnik uderzył go kilka razy w okolice twarzy, po czym 36-latek upadł na jezdnię, a sprawca uciekł. Obecnie pokrzywdzony przebywa w stanie ciężkim w szpitalu.


Śledczy zajmujący się tą sprawa ustalili, że obaj mężczyźni przebywali wcześniej w tym samym klubie muzycznym przy ul. Al. Niepodległości w Poznaniu. Ponadto prokurator podjął decyzję o publikacji wizerunków osób, które mogą mieć informacje na temat tego feralnego wieczoru i znać potencjalnego sprawcę. Podejrzewany jest krępej budowy ciała, a w dniu zdarzenia ubrany był w jasną bluzę z kapturem, dżinsy, sportowe buty, czapkę z daszkiem, a przez ramię miał przewieszoną męską saszetkę.


Wszystkich świadków oraz każdego, kto rozpoznaje osoby ze zdjęć, albo posiada istotne informacje na temat tego zdarzenia prosimy o kontakt. Można dzwonić pod całodobowe numery dyżurnego komisariatu: 47 77 124 11/12.


Marta Mróz, Policja Poznań


24 wyświetlenia0 komentarzy

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie
bottom of page