• Redakcja Nowy Poznań

Skorża z porażką w pierwszym meczu

Dziś odbył się pierwszy mecz Lecha Poznań pod wodzą nowego trenera Macieja Skorży. Spotkanie z Rakowem Częstochową zakończyło się porażką dla Lechitów z wynikiem 3:1. Jedynego gola dla drużyny gości strzelił Mikael Ishak.


Kibice chcą o meczu w Bełchatowie jak najszybciej zapomnieć i mieć nadzieję, że porażka Skorży w tym spotkaniu nie jest przesłanką na przyszłość. Na konferencji prasowej trener Lechitów krytycznie ocenił swoje decyzje, jednak będąc w dalszym ciągu skupionym na pracy i poprawie gry zespołu w kolejnych meczach.


Niezwykle trudny mecz i ogromne rozczarowanie z naszej strony. Nie tak wyobrażaliśmy sobie nasze pierwsze spotkanie. Natomiast muszę powiedzieć, że największe pretensje mam do siebie, do moich złych decyzji, jeśli chodzi o dobór pomysłu na to starcie.


Aktualna sytuacja Kolejorza wygląda fatalnie. Lech po 25. kolejkach pozostanie w dolnej części tabeli. Okazją do rehabilitacji będzie wtorkowy mecz z Lechią Gdańsk. Transmisja spotkania o godzinie 20:30 na antenie TVP Sport.13 wyświetleń0 komentarzy

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie