top of page
  • Zdjęcie autoraRedakcja Nowy Poznań

Szukają rowerzysty

Policjanci poszukują kierującego rowerem, który brał udział w zdarzeniu drogowym 30 maja br. na ul. Jana Pawła II w Poznaniu. Doszło tam do zdarzenia dwóch rowerzystów. Jeden z nich został ranny, a sprawca po krótkiej wymianie słów odjechał z miejsca wypadku. Wszystkich którzy mają informację na temat tego zdarzenia lub rozpoznają osobę na opublikowanych zdjęciach prosimy o kontakt z policjantami.


Policjanci z Wydziału Dochodzeniowo-Śledczego Komendy Miejskiej Policji w Poznaniu prowadzą dochodzenie w sprawie wypadku drogowego. Do zdarzenia doszło 30 maja br. około godz. 18.20. Policjanci zajmujący się sprawą ustalili, że kierujący rowerem jadąc po drodze rowerowej ul. Jana Pawła II, od strony ul. Kórnickiej w stronę CH Posnania, wykonując manewr wyprzedzania z lewej strony innych rowerzystów, nie ustąpił im pierwszeństwa przejazdu. Doprowadził do zderzenia z prawidłowo jadącym z kierunku przeciwnego rowerem marki Timberwolf. Ten rowerzysta został ranny, a osoba kierująca jednośladem, której zdjęcia publikujemy, po krótkiej wymienie słów odjechała w kierunku ul. Zygmunta Warczygłowy.


Osoby, które były świadkami tego wypadku lub rozpoznają prezentowany wizerunek mężczyzny prosimy o kontakt telefoniczny z Wydziałem Dochodzeniowo-Śledczym KMP w Poznaniu – pod nr tel. 47 77-136-11/15 w godz. 7.00 – 15.00 47 77 130 90 lub pod czynnym całą dobę numerem 47 77-156-13.


Marta Mróz16 wyświetleń0 komentarzy

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie
bottom of page