top of page
  • Zdjęcie autoraRedakcja Nowy Poznań

Ukradł rower

Policjanci z Komisariatu Policji Poznań-Stare Miasto poszukują sprawcy kradzieży roweru, który należał do 11-letniego chłopca. Do zdarzenia doszło 23 marca br. w centrum Poznania. Związek z tą sprawą może mieć mężczyzna, którego wizerunek zarejestrowały kamery monitoringu. Rozpoznajesz go? Skontaktuj się z policjantami!


Funkcjonariusze z poznańskiego Starego Miasta poszukują sprawcy, który ukradł rower 11-latkowi. Jak ustalili policjanci, 17 marca chłopiec przypiął swój rower oraz rower swojej mamy do znaku drogowego w rejonie szkoły podstawowej przy ul. Ratajczaka w Poznaniu i poszedł na lekcje. Po ich zakończeniu, wrócił tramwajem do domu. Funkcjonariusze ustalili, że jednoślady były tam zaparkowane kilka dni, a 23 marca br. około godz. 17.50 doszło do kradzieży jednego z nich.


Sprawca zauważył, że rower marki BTWIN Rockrider jest nie do końca poprawnie zabezpieczony, ukradł go i odjechał. Osoba, której wizerunek został opublikowany może mieć związek z tą sprawą.


Jak się okazało, rower był prezentem dla chłopca, który otrzymał od bliskich, dlatego wszystkich, którzy rozpoznają osobę ze zdjęcia, bądź mają jakiekolwiek informacje na temat tego zdarzenia prosimy o kontakt z policjantami z Komisariatu Policji Poznań – Stare Miasto pod numerem telefonu 47 77 124-35 czynnym w godzinach 7:00-15:00 oraz pod numerem 47 77 124-11 czynnym całodobowo.


Marta Mróz, Policja Poznań


12 wyświetleń0 komentarzy

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie
bottom of page