top of page
  • Zdjęcie autoraRedakcja Nowy Poznań

Warta utrzyma się w Ekstraklasie

Beniaminek z Poznania po serii zwycięstw jest już pewny utrzymania w Ekstraklasie, aktualnie znajduje się na 7. miejscu w tabeli - wyżej o 4 pozycje od Lecha! Jednak trener Tworek nie zamierza osiadać na laurach i dalej realizuje swój plan. W najbliższą sobotę o godzinie 20.00 Warta podejmie Wisłę Kraków, w jaki sposób "Zieloni" przygotowują się do tego spotkania?


W dniu dzisiejszym odbyła się konferencja prasowa z udziałem Piotra Tworka, który odpowiadał na pytania dziennikarzy, oto w jaki sposób odniósł się do dogodnego miejsca w tabeli. Jesteśmy w ekstraklasie, na najwyższym poziomie, tu toczy się walka o zajęcie jak najwyższego miejsca w tabeli. Moim zdaniem nie ma miejsca na ogrywanie czy dawanie szansy nowym piłkarzom.


Piotr Tworek tym samym podkreślił, że miejsce w tabeli nie przełoży się na ewentualne eksperymenty w składzie. Trener Warty chce konsekwentnie dążyć do celu - zajęcia jak najlepszego miejsca w tabeli. A jak zapatruje się na najbliższy mecz z Wisłą?


Na pewno spodziewam się bardzo piłkarskiego meczu. Nasi środkowi obrońcy muszą zwrócić uwagę na przede wszystkim Felicio Browna Forbesa, a do tego jest wielu doświadczonych piłkarzy, jak Maciej Sadlok, Rafał Boguski, Łukasz Burliga czy Stefan Savic. Myślę, że gospodarze będą chcieli przejąć inicjatywę, natomiast liczę, że oprócz walki, pokażemy się z dobrej strony pod kątem piłkarskim.


Poniżej zapis z całej konferencji:16 wyświetleń0 komentarzy

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie
bottom of page