top of page
  • Zdjęcie autoraRedakcja Nowy Poznań

Widziałeś to zdarzenie?

Policjanci poszukują świadków wypadku drogowego do którego doszło 28 marca br. popołudniu w Rogalinku. Kierujący samochodem dostawczym wraz z przyczepą typu laweta doprowadził do zderzenia z dwoma rowerzystami. Cykliści zostali ranni. W związku z tym policjanci proszą o kontakt świadków, a szczególnie te osoby, które mogły zarejestrować numer rejestracyjny samochodu.


Policjanci z Wydziału Dochodzeniowo-Śledczego Komendy Miejskiej Policji w Poznaniu prowadzą postępowanie w sprawie wypadku drogowego, do którego doszło 28 marca br. około godz. 17.25 w Rogalinku, na 25,1 km drogi wojewódzkiej nr 431.


Jak ustalili policjanci kierujący pojazdem dostawczym Iveco wraz przyczepą typu laweta, kończąc manewr wyprzedzania dwóch rowerzystów jadących jeden za drugim, doprowadził do zderzenia z cyklistami, a następnie odjechał w kierunku Mosiny. Poszkodowani rowerzyści zostali przetransportowani do szpitala.


Osoby, które były świadkami wypadku lub posiadają istotne informacje z nim związane, a szczególnie osoby, które mogły zarejestrować numer rejestracyjny samochodu prosimy o kontakt telefoniczny z Wydziałem Dochodzeniowo-Śledczym KMP w Poznaniu – pod nr tel. 47 77-136-11 w godz. 6.30 – 14.30 lub pod czynnym całą dobę nr alarmowym 47 77-156-13.


11 wyświetleń0 komentarzy

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie
bottom of page