• Redakcja Nowy Poznań

"Wiemy jak złapać dobrą serię"

Po przeciętnym meczu z Górnikiem Zabrze, który zakończył się wynikiem 1:1, Lechici chcą zmienić źle wyglądającą sytuację w tabeli. Aktualnie Lech znajduje się na 10. miejscu z 18 punktami. Kolejny mecz Poznaniacy rozegrają z Zagłębiem Lubin - 05.02 o godzinie 20.30. W taki sposób komentował obecną sytuację obrońca Lecha Poznań, Alan Czerwiński:


Mamy jeszcze mankamenty, bo z Górnikiem zagraliśmy przeciętny mecz i jesteśmy tego świadomi. Wiemy jednak, co zrobić, żeby złapać pozytywną serię, jako Lech Poznań musimy to zrobić.


Zagłębie Lubin plasuje się obecnie na 7. miejscu w tabeli, mając 22 punkty. Lech nie wygrał z Zagłębiem w żadnym z ostatnich meczów (dom i wyjazd), po raz ostatni ograł u siebie Lubinian w grudniu 2015 roku (2:0) mając obecnie serię 4 kolejnych ekstraklasowych gier bez zwycięstwa. Jeśli Kolejorz pokona w piątek siódme Zagłębie, które przybędzie do nas bez trzech podstawowych obrońców wtedy odniesie swój największych sukces w trwających rozgrywkach ligowych. Wielkopolanie tak wysoko notowanego zespołu w tym sezonie jeszcze nie pokonali. Czy uda im się osiągnąć upragniony sukces?6 wyświetlenia0 komentarz

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie