top of page
  • Zdjęcie autoraRedakcja Nowy Poznań

Wreszcie Lech zwycięski!

Wczorajszy mecz gdzie Lech Poznań przy Bułgarskiej podjął Lechię Gdańsk, zakończył się wynikiem 3:0 dla gospodarzy. Maciej Skorża po pierwszym meczu gdzie odniósł sromotną porażkę teraz zrehabilitował się wygrywając z silną Lechią. Czy upragnione zwycięstwo po długiej serii porażek jest przysłowiowym odbiciem od dna?


Trener Lecha na konferencji po meczu wyraził zadowolenie z meczy oraz optymizm na przyszłość:

W drugiej połowie gra się otworzyła, wyszliśmy wyżej, udało się kreować sytuacje. Bramki spowodowały, że drużyna nabrała lekkości, momentami mieli radość z gry. Bardzo mnie to cieszy, widać, że zawodnicy tego potrzebują. Byliśmy skuteczni, wygraliśmy z bardzo dobrze zorganizowaną drużyną i trochę optymizmu w nas się pojawiło.


Po meczu głos zabrał także Jakub Kamiński pomocnik Lechitów:


Przeciwnicy na początku próbowali nas wysoko naciskać, ale gdy udało nam się parę razy spod ich pressingu wyjść, stworzyły się dla nas cenne przestrzenie, które wykorzystaliśmy. Druga bramka zamknęła to spotkanie, dołożyliśmy trzecią i mieliśmy już wszystko pod kontrolą.


W powyższych wypowiedziach można odczuć optymizm i miejmy nadzieję, że tendencja wznosząca nie będzie jedynie wyjątkiem. Czy trener Skorża poprzez swoją pracę wyprowadzi Lecha na wyższy poziom? Czy powtórzy sukces z roku 2015?


7 wyświetleń0 komentarzy

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie
bottom of page