• Redakcja Nowy Poznań

Złodziej z Kostrzyna zatrzymany

Policjanci zatrzymali 50-letniego mieszkańca Kostrzyna, który w grudniu ubiegłego roku dwa razy próbował włamać się do różnych bankomatów na terenie tego miasta. Ten sam mężczyzna włamał się również do automatów przy toaletach w parku miejskim, skąd ukradł pieniądze. Teraz grozi mu za to nawet 10 lat więzienia.


19 grudnia ub.r. wieczorem doszło do próby włamania do jednego z bankomatów w Kostrzynie. Tego samego dnia nieznany sprawca uszkodził automaty przy toaletach publicznych w Parku Miejskim i Harcerza, skąd zostały skradzione monety. O sprawach zostali powiadomieni lokalni policjanci, którzy natychmiast zabezpieczyli ślady i dostępne monitoringi. Ponadto 28 grudnia ub.r. do policjantów wpłynęło kolejne zgłoszenie o próbie włamania do innego bankomatu stojącego na terenie miasteczka.


Kostrzyńscy policjanci zajmujący się tymi sprawami podejrzewali, że za tymi włamaniami może stać jeden sprawca. 29 grudnia ub. r. mundurowi zatrzymali 50-letniego mieszkańca Kostrzyna. Podejrzewany, o dwie próby włamania do bankomatów i kradzież z włamaniem do automatów przy publicznych toaletach, przyznał się do stawianych zarzutów. Teraz za swoje zachowanie odpowie przed Sądem. Grozi mu za to nawet 10 lat więzienia. Policja Poznań


7 wyświetleń0 komentarzy

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie