top of page
  • Zdjęcie autoraRedakcja Nowy Poznań

Nożownik z Rataj

21 kwietnia br. policjanci z Komisariatu Policji Poznań Nowe Miasto zatrzymali nożownika. Sprawca bez powodu zaatakował przechodzącego przez przejście dla pieszych 51-latka. Zranił go nożem w wyniku czego mężczyzna trafił do szpitala. Jego życiu obecnie nie zagraża żadne niebezpieczeństwo. Policjanci nie wykluczają, że pokrzywdzonych osób może być więcej. Prosimy o kontakt wszystkich, którzy były świadkami tego zdarzenia lub zostały zaatakowane przez mężczyznę widniejącego na nagraniu.


Do zdarzenia doszło wczoraj około godziny 9.15 w rejonie Ronda Rataje. Tam sprawca bez powodu zaatakował 51-latka grożąc mu, ranił go nożem. Napastnik został szybko zatrzymany przez nowomiejskich policjantów. Obecnie przebywa w policyjnym areszcie.


Jak wynika z materiału dowodowego zebranego i zabezpieczonego przez policjantów, osób pokrzywdzonych może być więcej.


W związku z tym, policjanci proszą o kontakt wszystkich, którzy byli świadkami tego zdarzenia lub zostały zaatakowane przez napastnika widniejącego na nagraniu.


Kontakt do policjantów - Komisariat Policji Poznań Nowe Miasto przy ul. Polanka 24 lub telefonicznie pod numerem 47 77 123 11/12 lub 112 czynnymi całą dobę.


Marta Mróz, Policja Poznań


11 wyświetleń1 komentarz

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie
bottom of page